Rreth Nesh

Techik Instrument (Shanghai) Co., Ltd.

Kompania jone

Techik Instrument (Shanghai) Co., Ltd. është prodhuesi kryesor i inspektimit me rreze X, peshimit të kontrollit, sistemit të zbulimit të metaleve dhe sistemit optik të klasifikimit me IPR në Kinë dhe pionier në Sigurinë Publike të zhvilluar në vend.Techik dizajnon dhe ofron produktet dhe zgjidhjet e artit për të përmbushur kërkesat e standardeve, veçorive dhe cilësisë globale.Produktet tona përputhen plotësisht me sistemet e menaxhimit CE, ISO9001, ISO14001 dhe standardet OHSAS18001, të cilat do t'ju sjellin besim dhe mbështetje të madhe.Me vite të akumulimit të inspektimit me rreze X, zbulimit të metaleve dhe teknologjisë së klasifikimit optik, misioni themelor i Techik është t'i përgjigjet çdo nevoje të klientit me përsosmëri teknologjike, platformë të fortë dizajni dhe përmirësim të vazhdueshëm në cilësi dhe shërbim.Qëllimi ynë është të sigurojmë siguri me Techik.

DSC_1183

Profili i kompanisë

Techik Instrument (Shanghai) Co., Ltd është prodhuesi kryesor i pajisjeve të inspektimit në Kinë.Është një ndërmarrje e vogël gjigante e teknologjisë së lartë në Shangai.Gama e produkteve përfshin: detektorë metali, peshore kontrolli, sisteme me rreze X, klasifikues optikë të ngjyrave dhe skanerë me rreze X të sigurisë dhe detektorë metali.

1

1

Qëllimi ynë është të sigurojmë siguri me Techik.


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni