Detektor metalik për salcë Produkt lëngu të lëngshëm gjysmë të lëngshëm

Përshkrim i shkurtër:

Techik Metal Detector është aplikuar gjerësisht në industri të tilla si përpunimi i mishit dhe shpendëve, ushqimi i detit, furra buke, arrat, perimet, lëndët e para kimike, farmacitë, etj. Ai mund të zbulojë të gjithë ndotësit metalikë në sistemin ekzistues të tubave të mbyllur (lëng presioni pompë dhe gjysmë -produkt i lëngshëm si salca dhe lëngu), duke përfshirë metalin me ngjyra (Fe), metalin me ngjyra (bakër, alumin etj.) dhe çelikun inox.


Detajet e produktit

video

Etiketat e produktit

*Përparësitë:


TeknikDetektor metalikështë aplikuar gjerësisht në industri të tilla si përpunimi i mishit dhe shpezëve, ushqimet e detit, furrat e bukës, arrat, perimet, lëndët e para kimike, farmacia, etj.
Mund të zbulojë të gjithë ndotësit metalikë në sistemin ekzistues të tubave të mbyllur (lëngu me presion të pompës dhe produkt gjysmë i lëngshëm si salcë dhe lëng), duke përfshirë metalin me ngjyra (Fe), metalin me ngjyra (bakër, alumin etj.) dhe çelikun inox.
*Parametër


Model

IMD-L

Diametri i zbulimit

(mm)

Refuzues

Modaliteti

Presioni

Kërkesa

Fuqia

Furnizimi

Kryesor

Materiali

Tub i brendshëm

Materiali

Ndjeshmëria1Φd

(mm)

Fe

SUS

50

Automatik

valvul

refuzues

≥0.5Mpa

AC220V

(Opsionale)

Inox

çeliku

(SUS304)

Tub teflon të kategorisë ushqimore

0.5

1.2

63

0.6

1.5

80

0.7

1.5

*Shënim:


1. Parametri teknik i mësipërm është rezultat i ndjeshmërisë duke zbuluar vetëm mostrën e provës brenda tubit.Ndjeshmëria do të ndikohej në varësi të produkteve që zbulohen dhe gjendjes së punës.
2. Zbulimi i volumit në orë lidhet me peshën dhe shpejtësinë e produktit.
3. Kërkesat për madhësi të ndryshme nga klientët mund të plotësohen.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni