Sistemi i inspektimit me rreze X për kockat e peshkut

Përshkrim i shkurtër:

Kamera TDI, rezolucion i lartë, kockat e vogla të peshkut gjithashtu mund të shfaqen qartë Ekrani i jashtëm HD, identifikimi i lartë i eshtrave të peshkut


Detajet e produktit

Video

Etiketat e produktit

* Prezantimi i produktit:


Kamera TDI, rezolucion i lartë, kockat e vogla të peshkut gjithashtu mund të shfaqen qartë
Ekran i jashtëm HD, identifikim i lartë i eshtrave të peshkut

*Parametër


Model

TXR-2080F

TXR-4080F

Tub me rreze X

350 W

Gjerësia e inspektimit

200 mm

400 mm

Lartësia e inspektimit

100 mm

100 mm

Ndjeshmëria më e mirë e inspektimit(Pa Produkt)

Top çelik inoxΦ0.3 mm

Tela inoxΦ0,2 * 2 mm

Kocka e peshkutΦ0,2 * 2 mm

Shpejtësia e transportuesit

10-18 m/min (10-30 m/min)

10-18m/min

Sistemi Operativ

Dritaret

Furnizimi me energji elektrike

1.5 kVA

Modaliteti i alarmit

Alarmi me zë dhe dritë, ndalesa e rripit (Refuzuesi opsional)

Niveli i mbrojtjes

IP66 (Nën rrip)/IP69K

Rregullimi i temperaturës

Kondicioner industrial

Emetimet e rrezeve X

< 0,5 μSv/h

Mënyra e mbrojtjes

Tuneli mbrojtës

Materiali kryesor

SUS304

Trajtim sipërfaqësor

Lustrim pasqyre/ Shpërthim me rërë

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

* Paketimi


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

*Aplikimi në fabrikë  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni