Makina më e mirë Makina peshuese automatike e kontrollit automatik

Përshkrim i shkurtër:

Renditja dhe klasifikimi automatik i peshës për produktet në linjat e prodhimit të fabrikës dhe linjat e paketimit të vazhdueshëm, të përdorura gjerësisht në prodhimet e detit, shpendët, produktet ujore, produktet e ngrira etj.


Detajet e produktit

Video

Etiketat e produktit

* Prezantimi i produktit:


Renditja dhe klasifikimi automatik i peshës për produktet në linjat e prodhimit të fabrikës dhe linjat e paketimit të vazhdueshëm, të përdorura gjerësisht në prodhimet e detit, shpendët, produktet ujore, produktet e ngrira etj.

*Përparësitë:


1. Zëvendësimi i renditjes së punës, kursimi i kostos, përmirësimi i efikasitetit dhe optimizimi i procesit të prodhimit
2. Sisteme të sakta refuzuese me zona me shumë peshë
3.Sisteme të ndryshme refuzuese të shpejta, për të kënaqur refuzimin e produkteve të pakualifikuara me shpejtësi të ndryshme
4.9 zona standarde të klasifikimit të peshës, disponohen 12 zona klasifikimi me peshë
5. Dizajn higjienik, rrip modular zinxhir (pjesë klasifikimi) i lehtë për t'u pastruar
6. Përshtatshmëri e mirë mjedisore dhe stabilitet

*Parametër


Model

IXL-SG-160

IXL-SG-230S

IXL-SG-230L

IXL-SG-300

Gama e zbulimit

10-600 g

20-2000 g

20-2000 g

20-5000 g

Intervali i shkallës

0,05 g

0.1 g

0.1 g

0.2 g

Saktësia (3σ)

0.4 g

0.8 g

0.8 g

1.5 g

Zbulimi i shpejtësisë (Shpejtësia maksimale)

200 copë/min

160 copë/min

130 copë/min

110 copë/min

Shpejtësia maksimale e rripit

60 m/min

Madhësia e peshuar e produktit Gjerësia

150 mm

220 mm

220 mm

290 mm

Gjatësia

200 mm

250 mm

350 mm

400 mm

Madhësia e peshuar e platformës Gjerësia

160 mm

230 mm

230 mm

300 mm

Gjatësia

280 mm

350 mm

450 mm

500 mm

Ekrani i funksionimit

Ekran me prekje 7”.

Sasia e ruajtjes së produktit

100 lloje

Gama maksimale e peshës

12 nivele

Refuzues

Aeroplani, Flipper, Pusher

Furnizimi me energji elektrike

AC220V(Fakultative

Shkalla e mbrojtjes

IP54/IP66

Materiali kryesor

Pasqyrë e lëmuar/e shpërthyer me rërë

*Shënim:


1. Parametri teknik i mësipërm është rezultat i saktësisë duke kontrolluar vetëm mostrën e provës në rrip.Saktësia do të ndikohej sipas shpejtësisë së zbulimit dhe peshës së produktit.
2. Shpejtësia e zbulimit të mësipërm do të ndikohet sipas madhësisë së produktit që do të kontrollohet.
Kërkesat për madhësi të ndryshme nga klientët mund të plotësohen.

* Paketimi


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

*Turë në fabrikë


3fde58d77d71cec603765e097e56328
Checkweigher me shumë renditje 230S me 8 zona klasifikimi

3fde58d77d71cec603765e097e56328
Peshues kontrollues me shumë renditje me 8 zona klasifikimi

*Aplikimi i klientit


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni