Rrezet X për produktin me shumicë 4080GP

Përshkrim i shkurtër:

Përdoret gjerësisht për të inspektuar produkte si arrat, drithërat, misrat, rrushin e thatë, farat e lulediellit, fasulet, frutat e ngrira etj në zbulimin e parapaketimit.


Detajet e produktit

Video

Etiketat e produktit

* Prezantimi i produktit:


Përdoret gjerësisht për të inspektuar produkte si arrat, drithërat, misrat, rrushin e thatë, farat e lulediellit, fasulet, frutat e ngrira etj në zbulimin e parapaketimit.
Mund të zbulojë gurë të vegjël të përzier në produkt
Sistemi i hedhjes së ajrit 32/64 i cili mund të sigurojë sasi minimale të mbetjeve
Mund të arrijë 2-6 tonë në orë

*Parametër


Model

TXR-4080P

TXR-4080GP

TXR6080SGP

(Gjenerata e dytë)

Tub me rreze X

MAX.80 kV, 210 W

MAX.80 kV, 350 W

MAX.80 kV, 210 W

Gjerësia e inspektimit

400 mm (MAX)

400 mm

600 mm (MAX)

Lartësia e inspektimit

100 mm (MAX)

100 mm

100 mm (MAX)

Ndjeshmëria më e mirë e inspektimit

Top çelik inoxΦTel inox 0.3 mmΦ0,2 * 2 mm

Xham/Qeramikë: 1.0 mm

Top çelik inoxΦTel inox 0.3 mmΦ0,2 * 2 mm

Xham/Qeramikë: 1.0 mm

Top çelik inoxΦTel inox 0.6 mmΦ0,4*2 mm

Xham/Qeramikë: 1.5 mm

Shpejtësia e transportuesit

10-60 m/min

10-120m/min

120 m/min

Sistemi Operativ

Windows XP

Norma e IP

IP66 (nën rrip)

Ambienti i punës

Temperatura: 0~40℃

Temperatura: -10~40℃

Temperatura: 0~40℃

Lagështia: 30~90% pa vesë

Rrjedhje me rreze X

< 1 μSv/h (Standardi CE)

Metoda e Ftohjes

Ftohje me ajër të kondicionuar

RefuzoerModaliteti

32 refuzues ajri i tunelit ose

Refuzues i përplasjes së kanaleve 4/2/1

48 refuzues ajri i tunelit ose

Refuzues i përplasjes së kanaleve 4/2/1

72 refuzues ajri i tunelit

Zgjidhja e formës

No

po

po

Furnizimi me energji elektrike

1.5 kVA

Trajtim sipërfaqësor

Lustrim pasqyre Shpërthimi me rërë

Lustrim pasqyre Shpërthimi me rërë

Lustrim pasqyre Shpërthimi me rërë

Materiali kryesor

SUS304

* Paketimi


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

*Turë në fabrikë


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

*video  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni