Sistemi i klasifikimit të industrisë së makinerive të klasifikimit të peshës me shumë tabaka

Përshkrim i shkurtër:

Pajisja dinamike e klasifikimit të peshës është një pajisje, e cila klasifikon produktet automatikisht me një shpejtësi të lartë dhe një saktësi të lartë sipas peshave të tyre që variojnë nga kërkesat e përdoruesit, e cila përdoret gjerësisht në prodhimet e detit, shpendëve, produkteve ujore, produkteve të ngrira etj.


Detajet e produktit

Video

Etiketat e produktit

* Prezantimi i produktit:


Pajisja dinamike e klasifikimit të peshës është një pajisje, e cila klasifikon produktet automatikisht me një shpejtësi të lartë dhe një saktësi të lartë sipas peshave të tyre që variojnë nga kërkesat e përdoruesit, e cila përdoret gjerësisht në prodhimet e detit, shpendëve, produkteve ujore, produkteve të ngrira etj.

*Përparësitë:


1. Shpejtësi të lartë, ndjeshmëri të lartë, stabilitet të lartë
2. Zëvendësimi i renditjes së punës, kursimi i kostos, përmirësimi i efikasitetit dhe optimizimi i procesit të prodhimit
3. Reduktoni ekspozimin e njeriut ndaj produkteve dhe plotësoni kërkesat e sigurisë ushqimore HACCP
4. Sasia e seksionit të klasifikimit mund të vendoset lirisht sipas nevojës
5. Operacioni i ekranit me prekje, i përshtatshëm për përdoruesit
6. Funksioni i detajuar i regjistrit, i përshtatshëm për QC
7. Kornizë prej çeliku inox dhe aliazh, përshtatshmëri e mirë mjedisore dhe stabilitet

*Parametër


Model

IXL-GWS-S-8R

IXL-GWS-S-16R

IXL-GWM-S-8R

IXL-GWM-S-16R

IXL-GWL-S-8R

IXL-GWL-S-12R

Gama e peshës

(Shënim 1

8

16

8

16

8

16

Saktësia(Shënim 2

±0,5 g

±1g

±2g

Shpejtesi maksimale

300 PPM

280 PPM

260 PPM

Gama e zbulimit

2-500 g

2-3000 g

Konsumi i energjisë

AC220V,0.75 KW

Materiali kryesor

Çelik inox (SUS304) dhe rrëshirë ushqimore

Makinë

Madhësia

L

3800 mm

4200 mm

4500 mm

W

800 mm

800 mm

800 mm

H

1500 mm

1500 mm

1500 mm

Lartësia e funksionimit

800-950 mm(mund të personalizohet)

Pesha e makinës

280 kg

350 kg

290 kg

360 kg

350 kg

45 kg

Norma e IP

IP66

Produkte të përshtatshme

Krah, kofshë,

mish i këmbëve,

kastravec deti, abalone, karkaleca, peshk etj.

Kofshët, gjoksi, mishi i kofshës, pjepri dhe frutat etj.

Copë e madhe mishi, peshku etj.

Sasia e shkallës

1 platformë shkallë

Madhësia e tabakasë

L

170 mm,190 mm,220 mm

260 mm

300 mm

W

95 mm

130 mm

150 mm

*Shënim:


Shënim 1: Gama të tjera të peshës mund të personalizohen (por nuk mund të kalojnë diapazonin maksimal të peshës);
Shënim 2: Saktësia e peshimit janë variabla, të cilat varen nga karakteret e produktit, forma, cilësia, shpejtësia dhe madhësia e zbulimit.

* Paketimi


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

*Turë në fabrikë


3fde58d77d71cec603765e097e56328

*Aplikimi i klientit


3fde58d77d71cec603765e097e56328


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni