Kinë Rrezet X të rripave transportues me cilësi të mirë për paketën e madhe fabrika dhe furnizuesit | Teknik

Rrezet X të rripit transportues me cilësi të mirë për paketim të madh

Përshkrim i shkurtër:

Sistemi i inspektimit të rrezeve X merr avantazhet e fuqisë depërtuese të rrezeve X për të zbuluar ndotjen. Mund të arrijë një gamë të plotë të inspektimit të ndotësve duke përfshirë ndotësit metalikë, jometalikë (qelqi, qeramika, guri, kockat, goma e fortë, plastika e fortë, etj.). Mund të inspektojë paketimet metalike, jometalike dhe produktet e konservuara dhe efekti i inspektimit nuk do të ndikohet nga temperatura, lagështia, përmbajtja e kripës, etj.


Detaje të Produktit

Video

Etiketat e produkteve

* Hyrje e produktit:


Sistemi i inspektimit të rrezeve X merr avantazhet e fuqisë depërtuese të rrezeve X për të zbuluar ndotjen. Mund të arrijë një gamë të plotë të inspektimit të ndotësve duke përfshirë ndotësit metalikë, jometalikë (qelqi, qeramika, guri, kockat, goma e fortë, plastika e fortë, etj.). Mund të inspektojë paketimet metalike, jometalike dhe produktet e konservuara dhe efekti i inspektimit nuk do të ndikohet nga temperatura, lagështia, përmbajtja e kripës, etj.

* E thjeshtë për tu çmontuar, e lehtë për tu pastruar dhe siguri e besueshme


Përshtatshmëri e mirë e mjedisit
E pajisur me kondicioner industrial
Struktura e mbyllur plotësisht për të shmangur pluhurin
Lagështia e mjedisit mund të arrijë 90%
Temperatura e mjedisit mund të arrijë -10 ~ 40

* Zbatueshmëri e shkëlqyeshme e produktit


Deri në tetë shkallë të përpunimit të teknologjisë së imazhit për të arritur adaptimin dhe qëndrueshmërinë më të mirë të produktit
Konfigurimi i Lartë i Hardware-it
Pjesët rezervë janë marka të njohura të importuara për të siguruar performancën dhe jetën e shërbimit të makinës

* Operativitet i shkëlqyeshëm


Ekran me prekje 15 inç, funksion i lehtë për
të funksionuar. Pajisjet automatikisht do të kujtojnë parametrat e kualifikuar të produktit Ruajini
automatikisht imazhet e produktit, gjë që është e përshtatshme për analizën dhe ndjekjen e përdoruesit

* Funksioni mbrojtës


Mbrojtja e
kanaçeve
kufijve Mburoja e
kopsës së aluminit suxhuk

* Zbulon funksionin e inspektimit


Sistemi do të zbulojë dhe informojë plasaritjet e tabletave, tabletat që mungojnë dhe tabletat me ndotje.
Tabletat me defekt Tabletat
normale
Asnjë

* Zbulon funksionin e inspektimit


Rrjedhja e rrezeve X plotëson standardet e FDA dhe CE
Monitorim i përsosur i funksionimit të sigurt për të parandaluar rrjedhjet nga keq-funksionimi

*Specifikim


Specializedshtë e specializuar për inspektimin e paketave të përmasave të mëdha si çanta të mëdha, kartona, kuti, etj.

Modeli

TXR-6080XH

Tub me rreze X.

MAX.80kV, 210W

Gjerësia e inspektimit

650 mm

Lartësia e Inspektimit

550 mm

Ndjeshmëria më e mirë e inspektimit

(Pa produkt)

Top çeliku inox Φ 0.5mm  

Xham / Top qeramike Φ 1.5mm

Shpejtësia e transportuesit

10-40m / min

O / S

Windows 7

Metoda e Mbrojtjes

Perde e butë

Rrjedhja e rrezeve X

<1 μSv / h (Standardi CE)

Ambienti i punës

Temperatura: -5 ~ 40

Lagështia: 40-60%, pa vesë

Metoda e ftohjes

Fan

Modaliteti i tërheqjes

Alarmi i zërit dhe dritës, ndalesa e rripit (Rejecter opsionale)

Presioni i ajrit

0.6Mpa

Furnizimi me energji elektrike

1.5kW

Trajtim sipërfaqësor

Çeliku i karbonit

*Shënim


Parametri teknik i mësipërm është rezultati i ndjeshmërisë duke inspektuar vetëm mostrën e provës në rrip. Ndjeshmëria aktuale do të ndikohej në përputhje me produktet që inspektohen.

* Paketimi


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

* Aplikimet e klientëve


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328


  • I mëparshmi:
  • Tjetra:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni