Sistemi kompakt ekonomik i inspektimit me rreze X

Përshkrim i shkurtër:

Çmimi konkurrues Ndjeshmëri e mirë dhe stabilitet


Detajet e produktit

Video

Etiketat e produktit

* Prezantimi i produktit:


Çmimi konkurrues
Ndjeshmëri dhe stabilitet i mirë
*Parametër


Model

TXE-1815

TXE-2815

TXE-3815

Tub me rreze X

150W/210W/350W Opsionale

Gjerësia e inspektimit

200 mm

300 mm

400 mm

Lartësia e inspektimit

150 mm

Aftësia më e mirë e inspektimit

Top çelik inoxΦ0.3 mm

Tela inoxΦ0,3 * 2 mm

Top qelqi/qeramikeΦ1.0 mm

Shpejtësia e transportuesit

10-60 m/min

O/S

Dritaret

Metoda e mbrojtjes

Perde e butë

Rrjedhje me rreze X

< 1 μSv/h

Norma e IP

IP65 për tunelin

Ambienti i punës Temperatura

0 ~ 40 ℃

Lagështia

30-90%, pa vesë

Metoda e Ftohjes

Kondicioner industrial

Modaliteti i refuzimit

Alarmi me zë dhe dritë, ndalesa të rripit (Refuzuesi opsional)

Presioni i ajrit

0.8 Mpa

Furnizimi me energji elektrike

0.8 kW

Materiali kryesor

SUS304

Trajtim sipërfaqësor

SUS i krehur

*Shënim


Parametri teknik i mësipërm është rezultat i ndjeshmërisë duke inspektuar vetëm mostrën e provës në rrip.Ndjeshmëria aktuale do të ndikohej sipas produkteve që do të inspektohen.

* Paketimi


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

*Turë në fabrikë


3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328

3fde58d77d71cec603765e097e56328


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni